WIZYTA PANI AGATKI U MOTYLKÓW I PREZENTACJA ZAWODU FOTOGRAFA

Bardzo lubimy jak odwiedzają nas rodzice i biorą udział w naszych zajęciach. A jak jeszcze opowiadają nam o swojej pracy i prezentują swój zawód, to jest dla nas nie lada gratka. Tym razem mieliśmy przyjemność gościć panią Agatę Tekielę, mamę naszego Olusia. Pani Agatka opowiedziała i zaprezentowała fach fotografa w bardzo ciekawy i wyczerpujący sposób. Dzieci mogły przekonać się, że taki aparat do lekkich nie należy, a bycie fotografem to połączenie pracowitości, kreatywności i precyzji. Na koniec mama Olusia szybko wyczarowała scenografię i zrobiła dzieciom piękne zdjęcia, (o czym można się przekonać oglądając galerię zdjęć). Cieszy nas każda wizyta naszych rodziców i zapraszamy chętnych do podzielenia się swoimi pasjami czy ciekawym zawodem, a czasem wystarczy poczytać nam bajkę.

Jot.Zet.

Zapraszamy na fotorelacje