WYCIECZKA ABSOLWENTÓW DO SZKOŁY W LIPNICY GÓRNEJ

W piękny piątkowy poranek 14 czerwca dzieci z grupy Sówek,  Jeżyków oraz dzieci
7-letnie z grupy Kotków wyruszyły pieszo na wycieczkę do Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipnicy Górnej.
Z pleckami na plecach i w doskonałych humorach maszerowały dzielnie,  po drodze robiąc piknik na łące w cieniu drzew. Niewątpliwą niespodzianką była również możliwość karmienia koni,  którą przygotowała dla nad babcia Nikodema.
Najważniejszym celem naszej wycieczki było zobaczenie szkoły,  która już od września będzie miejscem nauki naszych starszaków,  poznanie pracowników szkoły oraz przyszłych wychowawców,  a także integracja ze starszymi kolegami i koleżankami.
Po przybyciu do szkoły w rolę naszego przewodnika przyjęła Pani Asia Zych,  która oprowadziła nas po wszystkich pomieszczeniach szkoły  dzięki temu z pewnością przekroczenie jej progu we wrześniu będzie łatwiejsze.  Po zwiedzaniu szkoły, był również czas na zabawy zarówno na placu zabaw oraz boisku sportowym.
Pełni pozytywnych wrażeń wróciliśmy do przedszkola.
Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Szkoły za możliwość organizacji wycieczki oraz Pani Asi za tak życzliwe przyjęcie.  To była ostatnia,  bardzo udana wycieczka.
mgr A. Marzec-Kokoszka