WYCIECZKA DO KOŚCIOŁA ŚW. LEONARDA ORAZ OGNISKO NA OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM

ognisko20 czerwca przedszkolaki wraz ze swoimi paniami wyruszyły najpierw na krótką wycieczkę do Kościółka św. Leonarda, gdzie Pani Aneta Florek opowiedziała krótki rys historyczny tego miejsca, za co jej serdecznie DZIĘKUJEMY :), a następnie dzieci mogły podziwiać przepiękne wnętrze kościółka. Kolejną częścią tego dnia było ognisko na ogrodzie przedszkolnym, gdzie na przedszkolaków czekało wiele atrakcji: wielkie bańki mydlane, przeciąganie liny, huśtawki, zjeżdżalnia, piłki, piaskownica jednym słowem nie sposób było się nudzić. Na naszych milusińskich czekały również smakołyki oraz pyszne kiełbaski z grilla. Tu szczególne PODZIĘKOWANIA dla pań z kuchni, pani intendentki, które przygotowały smakołyki (placki, ciastka, napoje ….) oraz dla pana Wiesia, za pyszne kiełbaski z grilla. Ognisko było bardzo udane dopisywała piękna pogoda. Dzieci były zadowolone chociaż troszkę zmęczone, co widać na załączonych zdjęciach.

P. Wymazała

FOTORELACJA