WYCIECZKA DO LILILANDU

       W poniedziałek, 7 marca dzieci z grupy Pszczółek oraz Jeżyków udały się na wycieczkę autokarową do Sali zabaw „Lililand” w Brzesku gdzie radośnie spędziły czas.

        Przed wyjazdem przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo.

Celem wycieczki było:

– rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej oraz  zręczności;

– socjalizacja i integracja z innymi  dziećmi;

– doskonalenie orientacji przestrzennej;

– stymulacja intelektualna;

–  nauka cierpliwości i konsekwencji.

     Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni, ściany wspinaczkowej, huśtawek i basenów z piłeczkami. Dzieci korzystały także z armatek na piłeczki oraz wielu przeszkód. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika, w którym można było odpocząć i nabrać sił zajadając  „skarby” z plecaków. Dwugodzinny pobyt bardzo szybko dobiegł końca i jakby wcale nie zmęczeni musieliśmy wracać do przedszkola. Ten dzień był pełen niezapomnianych wrażeń, emocji  i radosnej zabawy i już myślimy o kolejnym wyjeździe!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć