ZACHĘCAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ DO AKCJI CHARYTATYWNEJ

W ubiegłym roku zbieraliśmy maskotki dla dzieci z sal wybudzeń ze szpitala Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. W tym roku również  zachęcamy rodziców i dzieci do włączenia się do akcji zbierania naklejek w  naszym przedszkolu na zabawki z serii Gang Fajniaków. Naklejki będą przesłane organizatorom i wymienione przez nich na pluszaki, a te z kolei zostaną przekazane małym pacjentom warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Naklejki zbieramy do 10 listopada 2020 r.

Chętne osoby mogą wrzucać naklejki od przyszłego poniedziałku do specjalnie przygotowanego pojemnika w holu naszego przedszkola.
Akcja jest organizowana we współpracy z grupą SOS – MIESZKAŃCY WAWRA RODZICOM Z CZD i panią Anną Ojer – Warszawianką roku 2018. Koordynatorem akcji w placówce jest p. A. Piechnik.

Włączmy się i pomóżmy wywołać uśmiech na twarzach chorych dzieci!