ZAJĘCIA OTWARTE W GR. IV

10 marca w gr. IV odbyły się zajęcia otwarte dla zaproszonych przez dzieci pięcioletnie kobiet – mam, babć, cioć. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności przed bardzo bliską im publicznością z okazji niedawno obchodzonego Międzynarodowego Dnia Kobiet. Zajęcia te miały na celu rozwijanie u dzieci szacunku do kobiet a także wyrabianie właściwych postaw w przeżywaniu imprez przedszkolnych.
Dzieci z wielkimi emocjami oczekiwały przybycia swoich gości, żywo i spontanicznie zareagowały na ich widok. Stanęły na wysokości zadania i pięknie zaprezentowały program artystyczny, który bardzo chętnie ćwiczyły przed ostatnie tygodnie. Po brawach od widowni dzieci wręczyły upominki i zaprosiły do słodkiego poczęstunku. Same też zostały obdarowane cukierkami. Potem był czas na przytulanie, całusy, uśmiechy i wspólne rozmowy.

A. Piechnik

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć