ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM – AKCJA TRWA JESZCZE KILKA DNI!

Grudzień jest miesiącem, w którym nasze przedszkolaki otrzymują zwykle wiele upominków, czekają na prezenty od Świętego Mikołaja i pod choinkę. Dla równowagi i kształtowania postawy dzielenia się i obdarowywania proponujemy i gorąco zachęcamy do udziału w akcjach charytatywnych, które będą odbywały się w przedszkolu od 7 grudnia przez 2 tygodnie (07.12. – 18.12.)

W tym roku naszą pomoc chcemy skierować do trzech placówek. Wszystkie akcje są skonsultowane z kierownictwem tychże miejsc, aby nasza pomoc, była jak najlepszą odpowiedzią na aktualne potrzeby.

Są to:
Dom Dziecka w Bochni na rzecz którego odbędzie się od dzisiaj ZBIÓRKA DARÓW RZECZOWYCH: kosmetyki dla dzieci i młodzieży (żele pod prysznic, szampony, mydła, żele do twarzy itp.), długopisy, zeszyty w linie i kratkę, małe choinki na biurko lub stolik, prześcieradła i pościele z naturalnych materiałów (90 x 200 cm; 140 x 200 cm)

Fundacja Brata Alberta/warsztaty terapii zajęciowej dla osób dorosłych niepełnosprawnych umysłowo w Radwanowicach: materiały plastyczne: bloki, farby, pędzle, plastelina, kredki i kleje, kolorowy papier i bibuła.

DPS w Bochni – akcja Kartka dla Seniora – wspólnie z dziećmi wykonamy kartki świąteczne imiennie zaadresowane dla wszystkich podopiecznych DPSu w Bochni.

PROSIMY WESPRZYJCIE NAS W CZYNIENIU DOBRA… Rozmawiajmy z dziećmi o potrzebach innych ludzi i pokazujmy, że każda, nawet najmniejsza pomoc, ma znaczenie. Wierzymy głęboko w społeczność naszego przedszkola i w Wasze dobre serca.

Monika Kruk
dyrektor przedszkola