ZWIERZĘTA DOMOWE POMAGAJĄ PRZETRWAĆ KWARANTANNĘ – LIPNICA DOLNA

W sposób zupełnie spontaniczny zaistniała i ujawniła się w naszej społeczności przedszkolnej  grupa wielbicieli  zwierząt, których to okazuje się być niemało. Zaczęło się od tego, że tęsknimy za normalnością, tym samym za przedszkolem, tym samym za naszą witającą wszystkie dzieci, kotką Helenką. Wspólnie z dziećmi i rodzicami doszliśmy do wniosku, że dzięki zwierzakom przetrwanie tego trudnego czasu jest znacznie przyjemniejsze i łatwiejsze. O Helenkę się nie martwimy, bo wiemy, ze ma dobrą opiekę ;) Dzieci pochwaliły się fotkami swoich czworonożnych przyjaciół – kotów, piesków, żółwików. Pojawiły się także kolorowe rybki w akwarium, a przyznać trzeba, że wpatrywanie się w nie ma bardzo terapeutyczne działanie.

R. Krzyżak

Galeria zdjęć