KOLEJNE MUZYCZNE SPOTKANIE W GRUPIE MISIÓW

Za nami kolejny muzyczny poranek w grupie Misiów. Tym razem odwiedziła nas uczennica II klasy Szkoły Podstawowej w Lipnicy Murowanej i II klasy Szkoły Muzycznej I stopnia w Żegocinie, jednocześnie absolwentka naszego przedszkola – Zosia Terlikowska. Zosia w ciekawy sposób opowiedziała dzieciom o gitarze, o akcesoriach, które pomagają podczas gry, a także o tajnikach gry na tym instrumencie. Następnie zaprezentowała dwa utwory, skupiając uwagę dzieci na pięknej grze. Po koncercie każde dziecko mogło dotknąć strun i poznać bliżej instrument. Muzyka wyzwoliła pozytywne emocje u Misiów, które na zakończenie spotkania pobiegły się przytulić do Zosi. Oczywiście pamiętaliśmy o podziękowaniu dla naszego gościa i o wspólnym pamiątkowym zdjęciu.   Mamy nadzieję, że zobaczymy kiedyś Zosię na dużej scenie. A w przyszłości znów zapraszamy do nas!

Zosia, jak i Natalka, które odwiedziły nas w tym tygodniu uczą się pod kierunkiem p. Damiana Króla. Gratulujemy panu nauczycielowi zdolnych uczennic! 

Zapraszam do obejrzenia zdjęć

A. Piechnik