NASZE SUKCESY

SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

      W gminnym konkursie plastycznym zorganizowanym przez GDK w Lipnicy Murowanej pod hasłem „Wielkanocny kolaż z Lipnicy” nagrodzono 4 przedszkolaków: Wiktorię Jaworską, Maksymiliana Pannę, Ninę Wieciech z grupy Sówek (op. A. Piechnik, J. Zych) a także Marię Leszczyńską z grupy Kotków (op. R. Krzyżak). Gratulujemy laureatom!

       Palma wielkanocna Przedszkola Samorządowego im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej zdobyła I miejsce w 63. Konkursie Lipnickich Palm i Rękodzieła Artystycznego im. J. Piotrowskiego w kategorii palm średnich. Niezmiernie się cieszymy.

       W ogólnopolskim konkursie plastycznym „Świat widziany przez niebieskie okulary – wszystkie odcienie błękitu” zorganizowanym w ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu zostali nagrodzeni:

Amelia Mocię (grupa Jeżyków) za zdobycie I miejsca w kategorii dzieci 6 letnich (op. I. Nowak)

Nina Wieciech  (grupa Sówek) za zdobycie I miejsca w kategorii dzieci pięcioletnich (op. A. Piechnik, J. Zych)

Ewa Falkowska (grupa Sówek) za zdobycie III miejsca w kategorii dzieci pięcioletnich (op. A. Piechnik, J. Zych)

     W X Jubileuszowym Konkursie Recytatorsko-Krasomówczym organizowanym przez Przedszkole Samorządowe im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej GRAND PRIX w kategorii dzieci sześcioletnich zdobyła Wiktoria Jaworska z grupy Sówek (opiekun A. Piechnik), natomiast wyróżnienie w kategorii dzieci pięcioletnich zdobył Tomasz Janik z grupy Jeżyków (opiekun I. Nowak). Serdecznie gratulujemy. 

     Dzieci z grupy Sówek jesienią 2021r. brały udział w programie Szkolne Przygody Gangu Swojaków, podczas którego poznawały piękno polskiej natury oraz gatunki zwierząt, które należy szczególnie chronić. W ramach programu dzieci wzięły udział w konkursie tworząc wspólnie teledysk do piosenki Magiczna przyroda swojaków. Zasłużone wyróżnienie w konkursie przyznano całej grupie przedszkolnej, która 1 lutego 2022 r. otrzymała nagrody rzeczowe w postaci maskotek przemiłych Swojaków oraz pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy. 

    Julian Przybyłko z grupy Motylków (op. B. Pajor) zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Jesień – wszystkie barwy jesieni”. Serdecznie gratulujemy. 

    Nina Wieciech z grupy Sówek (op. A. Piechnik) zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem „Witajcie w naszej bajce” organizowanym przez Publiczne Przedszkole „Promyk Słońca” w Dziwnowie wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Dziwnowie. Serdecznie gratulujemy. 


SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

• W ogólnopolskim konkursie plastycznym „Co to znaczy być dobrym w dzisiejszych czasach?” organizowanym przez Przedszkole nr 42 Sióstr Urszulanek UR w Krakowie wśród laureatów znalazło się 10 dzieci 6 – letnich z grupy Sówek (op. art. A. Piechnik):

I miejsce ex aequo: Paulina Stec i Natalia Sroka

II miejsce: Julita Kleszcz 

Wyróżnienia:

Natan Ciura, Milena Dominik, Nikola Dychus, Filip Korogwicz, Łucja Osada, Wojciech Śliwa i Zofia Terlikowska.

• W ogólnopolskim konkursie plastycznym „Jestem dobry dla innych” organizowanym przez PS w Rajbrocie przyznano miejsca:

w kategorii dzieci 3 letnie
.
II miejsce Zagata Adrian gr. I – op. art. B. Pajor
.
w kategorii dzieci 4 letnie
.
I miejsce Sowińska Martyna gr. III – op. art. P. Wymazała
II miejsce Amelia Rębilas gr.VI op.art. R. Krzyżak
.
w kategorii dzieci 6 letnie
.
I miejsce Alicja Marecik gr. VI – op. art. R. Krzyżak
wyróżnienie Gabriela Trojan gr. V – op. art. A. Piechnik
.

• Łucja Osada z grupy Sówek zajęła I miejsce w III Ogólnopolskim Konkurs Logopedyczno – Plastycznym pt. „Czy naprawdę trudne głoski?”, którego organizatorem było Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Serdecznie gratulujemy! Praca powstała pod kierunkiem A. Piechnik.

• Nasze przedszkole wzięło udział w Konkursie Palm Wielkanocnych w Lipnicy Murowanej wystawiając dwie palmy: od grup młodszych i starszych. Zdobyliśmy II i IV miejsce w kategorii plam niskich. Dziękujemy rodzicom, którzy uwili palmy, wykonali przepiękne kwiaty a także nauczycielkom strojącym palmę. Jest to wspólny sukces!

 

 

 

 

 

 

.

.

• W gminnym konkursie plastycznym „Lipnickie zwyczaje wielkanocne” zorganizowanym przez GDK w Lipnicy Murowanej sukcesy odnieśli:

II miejsce:

Katarzyna Ptasznik grupa Sówek (opiekun art. A. Piechnik).
Łucja Osada grupa Sówek (opiekun art. A. Piechnik).
Paulina Stec grupa Sówek (opiekun art. A. Piechnik).

III miejsce:

Lena Strugała grupa Pszczółek (opiekun art. P. Wymazała)

Wyróżnienia:

Nikola Dychus grupa Sówek (opiekun art. A. Piechnik).
Jan Ruszaj grupa Sówek (opiekun art. A. Piechnik).
Alicja Merecik grupa Kotków (opiekun art. R. Krzyżak).

• W IX Powiatowym Konkursie Recytatorsko- Krasomówczym pod hasłem „Matematyka w rymowankach, wierszykach i powiastkach” Grand Prix zdobyła Natalia Plewa z gr. Sówek, a I miejsce zajęła Aleksandra Janczyk z gr. Pszczółek.

• 10 wyróżnień w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Mikołaj” organizowanym przez Przedszkole nr 75 w Warszawie, zdobyły sześcioletnie dziewczynki z grupy Sówek: Nikolka Dychus, Nila Goryl, Madzia Kozioł, Łucja Osada, Natalka Plewa, Kasia Ptasznik, Natalka Sroka, Paulinka Stec, Zosia Terlikowska i Gabrysia Trojan (opiekun art. A. Piechnik).

 

• II miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „Jesień” zajęła Amelia Rębilas l.4  z gr. Kotków (opiekun art. R. Krzyżak) zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe w Wiśniowej.

SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

• Nagrodę główną w ogólnopolskim konkursie plastycznym Zimowy pejzaż mojej miejscowości otrzymała Natalia Sroka (gr. IV op. art. Arletta Piechnik) – organizator Przedszkole Akademia wyobraźni w Marklowicach

 

LIPNICKIE ZWYCZAJE WIELKANOCNE –  organizator GDK Lipnica Murowana

I miejsce Krzysztof Leszczyński (gr.VI, op. art. Renata Krzyżak)
II miejsce Natalia Sobczak (gr.V, op. art. Joanna Zych)
           Maja Strugała (gr.VI, op. art. Renata Krzyżak)
III miejsce Emilia Duśko (gr.VI, op. art. Renata Krzyżak)

Wyróżnienia: Antoni Machał (gr.V, op. art. Joanna Zych)
Natalia Plewa (gr.IV op. art. A. Piechnik)

 

PO KOLĘDZIE IDZIEMY – konkurs plastyczny, organizator GDK Lipnica Murowana:

I MIEJSCE:

Natalia Sroka (gr. IV, op.art. Arletta Piechnik)
Łucja Osada (gr. IV, op.art. Arletta Piechnik)
Gabriela Trojan (gr. IV, op.art. Arletta Piechnik)

II MIEJSCE:

Julita Kleszcz (gr. IV, op.art. Arletta Piechnik)
Zofia Terlikowska (gr. IV,op.art. Arletta Piechnik)
Magdalena Kozioł (gr. IV, op.art. Arletta Piechnik)

WYRÓŻNIENIA:

Natalia Plewa (gr. IV, op.art. Arletta Piechnik)
Sara Ciura (gr.V, op.art. Joanna Zych)
Katarzyna Szewczyk (gr.V, op.art. Joanna Zych)
Bartosz Heród (gr.V, op.art. Joanna Zych)
Olga Marzec (gr.V, op.art. Joanna Zych)
Amelia Paprota (gr.V, op.art. Joanna Zych)

SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

I miejsce dla oddziału w Lipnicy Dolnej w Zapustnym Przeglądzie Grup Cygańskich zorganizowanym przez GDK w Lipnicy Murowanej (op.art. Renata Krzyżak)

I miejsce Weroniki Plewy w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Za co lubimy wiosnę” zorganizowanym przez Przedszkole nr 4 w Rybniku (op.art. Renata Krzyżak)

W gminnym konkursie plastycznym „Niedziela Palmowa za 100 lat” zorganizowanym przez GDK w Lipnicy Murowanej:
I miejsce Agnieszka Sowińska i Magdalena Strugała z gr.II (op.art. Arletta Piechnik)
II miejsce Bartłomieja Berety z gr. VI (op.art. Renata Krzyżak)
III miejsce Julia Klejdysz z gr.III (op.art. Paulina Wymazała)

I miejsce dla grupy I – maluszków w konkursie  „Przegląd technik przestrzennych” organizowanych przez Szkołę Podstawową w Lipnicy Murowanej oraz dyplom za udział dla Martynki Muchy w tymże konkursie (op.art. Joanna Zapart)

W Powiatowym konkursie plastycznym „Kocham cię Polsko” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe im.św. Urszuli Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej:
I miejsce Agnieszki Sowińskiej z gr. II (op.art. Arletta Piechnik) w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Podróże po Polsce” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 22 w Krakowie:
GRAND PRIX Natalia Plewa z gr II i I miejsce Agnieszka Sowińska z gr.II (op.art. Arletta Piechnik)

Wyróżnienie dla Aleksandry Klimek z gr. V (op.art. J. Grabarz) w konkursie plastycznym „Czyste powietrze wokół nas” zorganizowanym przez PSSE w Bochni

W międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Polska- moja ojczyzna” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe im. św. Mikołaja w Rajbrocie:

w kategorii dzieci 4-letnich:

I miejsce ex aequo Angelika Włudyka i Łucja Osada z gr.II (op.art. A. Piechnik)
III miejsce Agnieszka Sowińska z gr.II (op.art. A. Piechnik)

W kategorii dzieci 6-letnich:

I miejsce Amelia Sowińska z gr. V (op.art. J. Grabarz)
II miejsce Hanna Gunia z gr.V (op.art. J. Grabarz)
III miejsce Dawid Liszka z gr. V (op.art. J. Grabarz)

 

SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW W KONKURSACH

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 • Sylwia Osada zajęła I miejsce, a Martyna Zagata II miejsce (op. L. Woźniak) w Gminnym konkursie plastycznym „Rajbrot – przeszłość, teraźniejszość, przyszłość” zorganizowanym przez GDK w Lipnicy Murowanej
 • Duet Sylwia Osada i Lena Zięcina (op.L.Woźniak) zajęły III miejsce na Festiwalu Piosenki Dziecięcej KoralSong w kategorii soliści i duety 3-7 lat. W tej samej kategorii Hanna Gunia z gr.III (op.J. Grabarz) a także duet: Izabela Urbańska i Julia Gromala z gr.II (op. R.Kurek) zdobyły wyróżnienia.  Zdjęcia wszystkich uczestników konkursu z przedszkola w galerii.
 • kilkoro dzieci na naszego przedszkola zostało wyróżnionych w Powiatowym konkursie plastycznym „Moja miejscowość” – Lena Dymura z gr.IV (op.L.Woźniak) zajęła I miejsce,Weronika Plewa z oddziału w Lipnicy Dolnej (op.R. Krzyżak) zajęła II miejsce Hanna Gunia z gr.III (op. J. Grabarz) zajęła III miejsce, , Katarzyna Ptasznik z gr.I (op. J. Zapart) zajęła II miejsce
 • Martyna Zagata z gr IV (opiekun L. Wożniak) zajęła I miejsce w konkursie plastycznym „Zima, zima za oknami – barwy zimy” w grupie wiekowej 5, 6-latki,
 • Grupa „Cyganiątka” – dzieci z grup I (opiekun J. Zapart), II ( opiekun R. Kurek), i V (opiekun R. Krzyżak) zajęły I miejsce na 24 Zapustnym Przeglądzie Grup Cygańskich w Lipnicy  Murowanej wśród grup dziecięcych i młodzieżowych.
 • Martyna Zagata z gr. IV (opiekun L. Woźniak) zajęła I miejsce w konkursie plastycznym „Po kolędzie idziemy”, organizowanym przez Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej

 

 • Martyna Zagata z gr. IV (opiekun L. Woźniak) zajęła I miejsce w konkursie ” Świat w zimowej szacie” organizowanym przez Przedszkole nr. 1  z Jędrzejowa
 • Aleksandra Malaga z gr. IV (opiekun L. Woźniak) zajęła I miejsce w konkursie plastycznym „Po kolędzie idziemy” organizowanym przez Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej
 • Lena Nowak z gr. V (opiekun R. Krzyżak) zajęła II miejsce w ogólnopolskim konkursie „Zapomniane tradycje  regionalne” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 5 w Pabianicach. Wykonała prace plastyczną pt.: ” Chodzenie po cyganach”. Wyróżnienie w tym konkursie za swoje prace otrzymała Weronika Plewa z gr. V.
 • W Powiatowym Konkursie Krasomówczo – Recytatorskim ” W zdrowym ciele zdrowy duch” wyróżnienie otrzymały: Hanna Gunia gr III (opiekun Joanna Grabarz), Aleksandra Malaga gr IV (opiekun Lucyna Woźniak).
 • Nadia Chochlińska z gr. IV ( opiekun L. Woźniak) zajęła pierwsze miejsce w konkursie plastycznym „Lipnickie tradycje wielkanocne” zorganizowanym przez Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej.
 • Aleksandra Klimek z gr. III ( opiekun J. Grabarz) zajęła pierwsze miejsce w konkursie plastycznym „Lipnickie tradycje wielkanocne” zorganizowanym przez Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej.
 • Lena Dymura  z gr. IV (opiekun L. Woźniak) zajęła II miejsce w konkursie plastycznym „Lipnickie tradycje wielkanocne” zorganizowanym przez Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej.

 

 • Lena Nowak z gr. V (opiekun R. Krzyżak) zajęła II miejsce  w konkursie plastycznym „Lipnickie tradycje wielkanocne” zorganizowanym przez Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej.
 • Grupa V z Lipnicy Dolnej  (opiekun R. Krzyżak) zajęła II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym ” Przegląd technik plastycznych w formach przestrzennych”
 • Grupa I (opiekun J. Zapart)zajęła III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym ” Przegląd technik plastycznych w formach przestrzennych”
 • Samorządowe Przedszkole im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej zajęło II miejsce w kategorii: palmy niskie; w 60 Konkursie Lipnickich Palm i Rękodzieła Artystycznego im. Józefa Piotrowskiego organizowanym przez Gminę Lipnica Murowana i Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej.
 • Dorotka Włudyka z gr. IV (opiekun L. Woźniak) zajęła III miejsce w Konkursie Wielkanocnym organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miedźnie. Dyplomy za udział otrzymali Sebastian Liszka gr. IV i Hanna Gunia z gr. III (opiekun J. Grabarz)

 

SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW W KONKURSACH

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017  

Tymoteusz Piechnik z gr.III (opiekun L. Woźniak) zajął II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Czyste powietrze wokół nas” organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno – epidemiologiczną w Bochni. Podsumowanie konkursu tutaj.

Karol Włodarczyk II MIEJSCE, Gabriela Bartkiewicz III MIEJSCE (opiekun Paulina Wymazała) w kategorii 3- latki; Hania Gunia II MIEJSCE, Aleksandra Klimek III MIEJSCE (opiekun Joanna Grabarz) w kategorii 4- latki; Martyna Zagata III MIEJSCE (opiekun Lucyna Woźniak) w kategorii 5- latki W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „MUZYKA PĘDZLEM MALOWANA”

Aleksandra Malaga (opiekun Joanna Grabarz), Jakub Skórka (opiekun Renata Krzyżak), Julia Nakielna (opiekun Lucyna Woźniak) zdobyli wyróżnienia w VI POWIATOWYM KONKURSIE RECYTATORSKO- KRASOMÓWCZYM.


Przedszkolaki z GR. I, II I V zdobyły I miejsce w Zapustnym Przeglądzie Grup Cygańskich organizowanym przez GDK w Lipnicy Murowanej oraz nagrodę specjalną  za wykonanie piosenki  otrzymał Kacperek Kępa. 


JULIA GROMALA z grupy I (opiekun A. Marzec- Kokoszka) zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Hu, hu ha … zima pędzlem malowana” zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Małego Sportowca „Bajkowo i Sportowo”. Brawo!!!

 


GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „LIPA W CZTERECH PORACH ROKU”:

Kategoria wiekowa 3 lata:

I miejsce GRUPA I Przedszkole Samorządowe im. św. U. Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej, opiekun artystyczny mgr Anna Marzec-Kokoszka

Kategoria wiekowa 4 lata:

I miejsce GRUPA II Przedszkole Samorządowe im. św. U. Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej, opiekun artystyczny mgr Joanna Grabarz

II miejsce GRUPA I Przedszkole Samorządowe im. św. U. Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej, opiekun artystyczny mgr Paulina Wymazała

Kategoria wiekowa 5 lat:

II miejsce GRUPA III Przedszkole Samorządowe im. św. U. Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej, opiekun artystyczny Lucyna Woźniak

Kategoria wiekowa 6 lat:

II miejsce GRUPA V Przedszkole Samorządowe im. św. U. Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej, opiekun artystyczny mgr Renata Krzyżak

III miejsce GRUPA IV Przedszkole Samorządowe im. św. U. Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej, opiekun artystyczny Renata Kurek


MADZIA MARZEC, ANTOŚ MACHAŁ, JUSTYNKA DUŚKO z grupy I (opiekun A.Marzec- Kokoszka)KACPEREK ZELEK, JULKA PAPROTA z grupy II (opiekun J.Grabarz)ANIA SZEWCZYK, OLA WNĘK, JULKA KRZYSZKOWSKA z grupy IV (opiekun R. Kurek)- LAUREACI konkursu plastycznego „35 lat z lipnickimi grupami kolędniczymi”.

SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW W KONKURSACH
W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

MILENKA APRYJAS z grupy IV (opiekun A. Piechnik) oraz TYMOTEUSZ PIECHNIK z gr II (opiekun M. Gromala) zdobyli wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Literackim pod hasłem „Bądźmy niby pióro w ręku Boga – św. Urszula Ledóchowska” zorganizowanym przez Zgromadzenie Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego oraz Parafię Wszystkich Świętych w Warszawie. Cieszymy się i serdecznie gratulujemy, tym bardziej, że na konkurs wpłynęło 900 prac plastycznych!
Wyniki konkursu tutaj.


MILENKA APRYJAS zajęła II miejsceNATALKA PAPROTA zajęła III miejsce, a SYLWIA OSADA zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym „Moja wakacyjna przygoda” zorganizowanym przez Galerię Bocheńską. Milenkę i Natalkę do konkursu przygotowała wychowawczyni A. Piechnik (obie są z grupy IV), a Sylwię z gr. II wychowawczyni M. Gromala. Wielkie brawa dla artystek!

    

TYMOTEUSZ PIECHNIK zajął III miejsce a LENA WŁUDYKA zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym pod hasłem „Anioły” organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Bochni. Gratulujemy!!! Wyniki konkursu tutaj.


HANNA GUNIA z grupy I (opiekun J. Grabarz), a także dwie dziewczynki z gr IV MILENKA APRYJAS i OLIWIA CIEJAK (opiekun A. Piechnik) są w gronie laureatów konkursu plastycznego „Magiczna zima w mojej miejscowości” zorganizowanym przez Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej. Wręczenie nagród odbyło się 6 grudnia 2015 roku o godz. 15.00 w siedzibie organizatora podczas „Mikołajkowego spotkania z bajką”. Gratulujemy!!!  


IMG_20151221_125407

MILENKA APRYJAS z grupy IV (opiekun A. Piechnik) zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Dziecięce zabawy Karola Wojtyły” zorganizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 10 im. Jana Pawła II w Krakowie. Brawo!!!

   

Wyniki konkursu tutaj     


LENA WŁUDYKA (opiekun art. A. Piechnik) zdobyła wyróżnienie a NATALKA PAPROTA dyplom za udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Bohaterowie wierszyków logopedycznych” organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 146 w Łodzi. Gratulujemy!!!

Wyniki konkursu tutaj

 

Praca plastyczna JULECZKI NAKIELNEJ z gr. IV, zgłoszona na konkurs „Magiczna zima w mojej miejscowości” została wybrana na kartkę świąteczną Gminnego Domu Kultury. Cieszymy się!


 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że PRZEDSZKOLAKI biorące udział w Zapustnym Przeglądzie Grup Cygańskich 7 lutego 2016r. w Lipnicy Górnej zdobyły I miejsce w kategorii grup dziecięco – młodzieżowych. Organizatorem przeglądu był Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej. Do występu dzieci przygotowały wychowawczynie – p. L. Woźniak, p. J. Grabarz i p. R. Krzyżak. Serdecznie gratulujemy udanego występu wszystkim młodym aktorom: HANI GUNI, WIKTORKOWI GUNI, JULCE PAPROCIE, SANDRZE SZCZUREK, KSAWEREMU WÓJTOWICZOWI, MARCELINCE ZAWADZKIEJ, WIKTORII ŻOŁNIE, JULITCE STEC, OLUSI MALADZE, KACPERKOWI ZELKOWU, SZYMUSIOWI JODŁOWSKIEMU, LENCE ZIĘCINIE, DAMIANOWI MARECIKOWI, ALICJI DUŚKO, KACPERKOWI KĘPIE, KUBUSIOWI SKÓRCE, URSZULI LESZCZYŃSKIEJ I MATEUSZKOWI MOŃCE.
Wyniki przeglądu tutaj


WERONIKA ZDUN  z grupy IV (opiekun art. A. Piechnik) zdobyła I miejsce w konkursie plastyczno – technicznym „Pisanki – kraszanki” organizowanym przez Zespół Szkół w Lipnicy Murowanej.  

 


6 kwietnia 2016r. odbyło się wręczenie nagród w gminnym konkursie plastycznym „Zwyczaje niedzieli palmowej w lipnickiej kulturze” zorganizowanym przez Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej. Wśród laureatów znalazła się liczna grupa dzieci z naszego przedszkola:

 • z gr. I  wyróżnienia zdobyły Julia Gromala oraz Hania Gunia (op.art. J. Grabarz)
 • z gr. III Monika Wnęk zdobyła III miejsce (op.art. R. Kurek)
 • z gr. IV Oliwia Ciejak zajęła I miejsce, Lena Włudyka i Milenka Apryjas zajęły ex aequo II miejsca, Natalia Paprota zajęła III miejsce a Julka Nakielna zdobyła wyróżnienie (op. art. dzieci A. Piechnik)
 • z gr. V z oddziału w Lipnicy Dolnej Łukasz Dominik zdobył wyróżnienie (op.art. R. Krzyżak)

Tymoteusz Piechnik z gr.II zdobył III nagrodę w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Odkrywamy zabytki małopolski” zorganizowanym przez Klub Kultury Wola w Krakowie. Nagrodę odebrał na wernisażu 23.04.2016r.
Wyniki konkursu tutaj

Gratulujemy zdolnym i chętnym do działań plastycznych przedszkolakom!

 

Cieszymy się, że nasze przedszkolaki odnoszą sukcesy w różnych konkursach. Z dumą pragniemy ogłosić, że w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci w wieku przedszkolnym pod hasłem „Moja ulubiona bajka” dzieci z naszego przedszkola otrzymały bardzo wysokie miejsca.

W kategorii 4-latków:

II miejsce Tymoteusz Piechnik (op. art. L. Woźniak)

W kategorii 5-latków:

III miejsce Oliwia Ciejak (op. art. A. Piechnik)

W kategorii 6-latków:

I miejsce Milena Apryjas (op. art. A. Piechnik)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

5 czerwca 2016r. w GDK w Lipnicy Murowanej odbył się I festiwal piosenki dziecięcej Koralsong. Wzięło w nim udział kilka dziewczynek z naszego przedszkola, wszystkie w I kategorii (3-7 lat). Na I miejscu uplasowała się Weronika Zdun z gr.IV (op.art. A.Piechnik), na II miejscu Hanna Gunia, a na III miejscu Julia Paprota – obie dziewczynki z grupy I (op.art. J. Grabarz). Za udział nagrody otrzymały: Julitka Stec z gr.II (op.art. L. Woźniak) a także Julia Krzyszkowska i Lena Przybyłko – obie z grupy III (op. art. R. Kurek). Gratulujemy!

SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW W KONKURSACH
W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

MILENKA APRYJAS z grupy III (opiekun A. Piechnik) zajęła I miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „Miś Uszatek i Przyjaciele” zorganizowanym przez Gminne Przedszkole w Kurowie. Gratulujemy Milence i życzymy dalszych sukcesów! 

Wyniki konkursu tutaj

 

WERONICZKA ZDUN z grupy III (opiekun A. Piechnik) zajęła I miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „Bohaterowie wierszyków logopedycznych” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 146 w Łodzi. Składamy serdeczne gratulacje Weroniczce!

Wyniki konkursu tutaj

JULITKA LISZKA z grupy IV (opiekun L. Woźniak) zdobyła wyróżnienie w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE POETYCKO-PLASTYCZNYM „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem” zorganizowanym przez Zespół Szkolno – Przedszkolny i Publiczne Gimnazjum im. Bł. Karoliny Kózkówny w Woli Radłowskiej. Cieszymy się i serdecznie gratulujemy sukcesu!

Palma wielkanocna Przedszkola Samorządowego im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej zdobyła II miejsce w 57. Konkursie Lipnickich Palm i Rękodzieła Artystycznego im. J. Piotrowskiego w kategorii palm średnich. Niezmiernie sie cieszymy! Wyniki tutaj

SZYMON KONIECZNY z grupy V (opiekun R. Krzyżak) zajął I miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „Przegląd technik plastycznych w formach przestrzennych” zorganizowanym przez Zespół Szkół w Lipnicy Murowanej. W tym samym konkursie II miejsce przyznano oddziałowi przedszkolnemu w Lipnicy Dolnej, a na III miejscu uplasowała się WERONICZKA ZDUN z grupy III (opiekun A. Piechnik).  Składamy serdeczne gratulacje wszystkim laureatom!

 

MILENKA APRYJAS z grupy III (opiekun A.Piechnik) zdobyła wyróżnienie w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSE PLASTYCZNYM „Lepsze zdrowie i uroda niż papierosowa moda” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 82 w Białymstoku. To kolejny sukces Milenki. Serdecznie gratulujemy!

LENKA WŁUDYKA z grupy III (opiekun A. Piechnik) zdobyła nagrodę w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „Podróże po Polsce” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 22 w Krakowie. Gorące brawa!!!

 

 

NATALKA PAPROTA oraz PRZEMUŚ SMOLIK z grupy III (opiekun A. Piechnik) zdobyli nagrodyOGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „Legendy krakowskie” zorganizowanym przez Klub Kultury Wola w Krakowie. Serdeczne gratulacje!
Wyniki konkursu tutaj

JULIA FIELEK z grupy V (opiekun R. Krzyżak) zajęła I miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „Sport to zdrowie” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe w Rajbrocie. W tym konkursie wyróżnienia otrzymały EMILKA PRZYBYŁKO z grupy IV (opiekun L. Woźniak) oraz WERONIKA ZDUN z grupy III (opiekun A. Piechnik). Niezmiernie się cieszymy i gratulujemy sukcesów!

Wyniki konkursu tutaj

SEBASTIAN WIĘCŁAW z grupy III (opiekun A. Piechnik) zajął I miejsce w IV POWIATOWYM KONKURSIE RECYTATORSKO-KRASOMÓWCZYM organizowanym przez naszą placówkę i dwa partnerskie przedszkola bocheńskie – nr 2 i nr 5. Na II miejscu uplasowała się JULIA FIELEK z grupy V (opiekun R. Krzyżak). Gratulujemy udanych wystąpień i życzymy podobnych sukcesów w szkole!

Wyniki konkursu tutaj

 

LENKA WŁUDYKA zajęła I miejsceMILENKA APRYJAS zajęła III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Małopolska słowem i obrazem malowana”. Organizatorem konkursu było Przedszkole nr 42 Sióstr Urszulanek w Krakowie. Obie dziewczynki są z grupy III (opiekun A. Piechnik). Wielkie brawa dla artystek!

Wyniki konkursu tutaj

SEBASTIAN LISZKA z grupy I (opiekun J.Grabarz, M. Gromala) zajął I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tato, już lato!) zorganizowanym przez Przedszkole NIepubliczne „Pałacyk” w Katowicach. Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowały sie prace KACPERKA ZELKA z grupy I (opiekun J.Grabarz, M. Gromala) oraz JULII FIELEK z grupy V (opiekun R. Krzyżak).

Wyniki konkursu tutaj