PIKNIK INTEGRACYJNY Z PRZEDSZKOLEM Z RAJBROTU

Poniedziałek, 12 czerwca, upłynął pod znakiem świetnej zabawy i integracji z rówieśnikami sąsiedniego Przedszkola Samorządowego im. św. Mikołaja w Rajbrocie. Była to rewizyta po zeszłorocznej wycieczce do tego przedszkola. Stary przedszkolny ogród zapełnił się dziećmi z rówieśniczych grup przedszkolnych: gospodarzami, czyli Motylkami i Pszczółkami oraz gośćmi, a więc Misiami i Krasnoludkami wraz z wychowawcami i pomocami nauczycieli. Pośród szumu drzew i śpiewu ptaków dzieciaki miały okazję wziąć udział w kierowanych zabawach muzyczno-ruchowych, piknikowaniu na kocykach oraz swobodnej zabawie między sobą. Przedszkola wymieniły się upominkami dla grup i ku uciesze wszystkich lipnickie przedszkolaki przyjęły z kolei zaproszenie do Rajbrotu. Ta wspaniała współpraca przynosi nam wiele radości i zacieśnia więzi.

Galeria zdjęć

Beata Pajor