UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI ŚWIĘTA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

dzien-nauczyciela

„Dzisiejszy dzień jest jak niedziela bo świętujemy Dzień Nauczyciela”.  14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. To właśnie tego dnia obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej.  Z tej okazji wszyscy pracownicy naszego przedszkola spotkali się na uroczystym przedstawieniu przygotowanym przez najstarsze przedszkolaki z grupy V. Kiedy wszyscy zaproszeni goście zajęli wygodnie miejsca głos zabrała Pani Dyrektor Monika Kruk – pięknymi słowami  podziękowała wszystkim pracownikom przedszkola za trud włożony w wychowanie młodego pokolenia oraz złożyła najserdeczniejsze życzenia.  Po przemówieniu Pani Dyrektor mali artyści rozpoczęli swoje przedstawienie. Za pomocą wierszy oraz piosenek dzieci podziękowały swoim paniom oraz pracownikom obsługi przedszkola za trud włożony w wychowanie, edukację oraz opiekę. Na zakończenie przedszkolaki zaśpiewały pięknie „ sto lat” oraz wręczyły  wszystkim zaproszonym gościom drobne upominki. Tym miłym akcentem zakończyliśmy wyjątkową uroczystość i  korzystając z pięknej, jesiennej pogody wyruszyliśmy na nasz nowy plac zabaw.

R. Kurek, J. Zych

Zapraszamy do galerii zdjęć