WYCIECZKA DZIECI Z GRUPY MISIÓW DO GOSPODARSTWA

Majowy, niezbyt ciepły poniedziałek, najmłodsze przedszkolaki spędziły blisko natury. Cele były jasne: doświadczanie, obserwowanie, kontakt ze zwierzętami hodowlanymi,  przyrodą i radość… dużo radości! Dzieci na zaproszenie pani Elżbiety Pałki – mamy Amelki wybrały się do jej gospodarstwa. Pani Elżbieta bardzo ciepło przyjęła dzieci, które chętnie zwiedziły całe gospodarstwo i natychmiast zaprzyjaźniły ze zwierzętami. A były tam, niezwykle cierpliwe na dziecięce pieszczoty: owce i barany, kozy,  kury, kaczki, indyki, kotek, psy a nawet konie oraz krowy i małe cielaczki. Dzieci obejrzały także stodołę i maszyny rolnicze. Po zwiedzaniu wspólnie zasiadły do stołu i chwilę biesiadowały. Pani Elżbieta na zakończenie spotkania nagrodziła dzieci medalami super gospodyń i gospodarzy, a także słodyczami i zabawkami. W drodze powrotnej pohasaliśmy po łące i na moment weszliśmy do lasu. Dzieci były bardzo szczęśliwe!

Serdecznie dziękuję wszystkim za zorganizowanie dzieciom wspaniałego dnia.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć 

A. Piechnik