PODSUMOWANIE PRACY W GR. II 11.05.-22.05.2020

Tydzień od 11 do 15 maja upłynął nam z tematem „Majowa łąka”. Dzieci poznały mieszkańców łąki, wysłuchały wiersza I. Salach „Łąka”, wybrały się wirtualnie na wędrówkę ze Skrzatem Borówką,  słuchały piosenki „Bal na łące”, układały puzzle i ćwiczyły swoje umiejętności matematyczne.

Tematem przewodnim w tygodniu od 18 do 22 maja była „Kraina miodem płynąca” przedszkolaki dowiedziały się dużo ciekawostek o pszczółkach, poznały cykl życia pszczoły, dowiedziały co nam dają pszczoły, dzieci oglądały film edukacyjny – przygody z Pszczółka Kają rozwiązywały wiele zadań oraz wykonały piękne prace plastyczne. Ponadto 18 maja wspominaliśmy 100 urodziny wielkiego Polaka Jana Pawła II. 21 maj był  „Dniem Kosmosu”, dzieci zrobiły piękne rakiety, poznały planety układu słonecznego oraz wykonały doświadczenie „kosmos w słoiku”.

Wszystkim życzę dalszej owocnej zabawy. Dziękuję Kochani za Waszą aktywność, zaangażowanie, pomysłowość. Wam Drodzy Rodzice, również składam serdeczne podziękowania.  Zapraszam do obejrzenia  zdjęć nadesłanych przez rodziców.

Ilona Nowak

ZDJĘCIA NADESŁANE PRZEZ RODZICÓW DZIECI