WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSKU RECYTATORKO-KRASOMÓWCZEGO

w Bochni.
Dzieci wyrecytowały przygotowane utwory i po wysłuchaniu 14 przedstawień
w kategorii dzieci 5-letniuch oraz 17 dzieci w kategorii dzieci 6-letnich
z poszczególnych przedszkoli komisja ogłosiła werdykt.

Kategoria wiekowa dzieci 5-letnie.

Nagrodę Grand Prix otrzymała- Michalina Krzywda z Przedszkola Samorządowego w Starym Wiśniczu.

I miejsce zajęła – Aleksandra Jewuła z Przedszkola Samorządowego w Nowym Wiśniczy, oddział w Olchawie.

II miejsce zajęła Milena Gurgul z Przedszkola Samorządowego w Starym Wiśniczu, oddział w Wiśniczu Małym.

III miejsce zajęła Anna Tworzydło Publiczna Szkoła Podstawowa w Łąkcie Dolnej.

Wyróżnienie otrzymała Olga Wąsik z Przedszkola Samorządowego w Lipnicy Murowanej.

W kategorii dzieci 6-latki komisja ogłosiła werdykt.

Nagroda Grand Prix otrzymała Helena Guzik z Przedszkola Publicznego w Łąkcie Górnej.

I miejsca otrzymała Karolina Kleczyńska z Miejskiego Przedszkola nr 6
w Bochni.

II miejsce otrzymał Jakub Rybak z Przedszkola Samorządowego im. św Urszuli Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej, oddział w Lipnicy Dolnej.

III miejsce otrzymał Szymon Łyszczarz z Przedszkola Publicznego w Żegocinie.

Wyróżnienie dla Julity Pyznar z Publicznej Szkoły Podstawowej w Łąkcie Górnej.

Składamy gratulacje wszystkim uczestnikom za odwagę wzięcia udziału
w konkursie. Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym roku.

Chcemy wyrazić serdeczne podziękowania naszym sponsorom bez których nie byłoby tak wspaniałych nagród. Wójt Gminy Lipnica Murowana, Komendant Powiatowej Policji w Bochni inspektor Jerzy Polczyk, Pani Renata Kurek, Biuro Nieruchomości „Fiter”, „Auto-Oaza”, Firma transportowo-spedycyjna Jarosław Świderski, Kawalec Lody Tradycyjne u Szymona, Zakład Przetwórstwa Mięsnego Józef Matlęga, Firma budowlana Inwestor Norbert Słowiński, Firma Spedycyjna Janusz Wąs, Firma „AKMA” Magdalena i Krzysztof Goryl, JG Gastro, Księgarnia „Tuliszków” oraz Pani Beata Sowa.

Galeria zdjęć.