MAMA KOSTUSIA CZYTA DZIECIOM W GRUPIE MISIÓW

Książki to jedno z najlepszych źródeł wiedzy dla dzieci, rozwijają wyobraźnię, pamięć oraz poszerzają słownictwo a przede wszystkim pozwalają przeżyć wspaniałe chwile. 20 października grupę Misiów odwiedziła mama Kostusia – pani Aneta Panna – Piotrowska, która przyjęła zaproszenie, by przeczytać najmłodszym przedszkolakom książeczkę.
Dzieci z zainteresowaniem słuchały czytanej bajeczki o Kubusiu Puchatku, historia wzbudziła u nich niemałe zainteresowanie. Po przeczytaniu, mama Kostusia wręczyła każdemu dziecku książeczkę o bohaterze bajki. Zachwycone dzieci podziękowały i na zakończenie wręczyły Pani Anetce swoje podziękowanie od „zmisiowanych” przedszkolaków.

Serdecznie dziękuję pani Anecie za poświęcony nam czas. Liczymy, że jeszcze nie jeden raz nas odwiedzi, by poczytać dzieciom.

A. Piechnik

Zapraszam do obejrzenia zdjęć