SPOTKANIE PRZEDSZKOLAKÓW Z PANEM MATEUSZEM KRZYSZKOWSKIM

Na spotkanie z panem Mateuszem Krzyszkowskim, reprezentantem Polski w Blind Footbalu (piłce nożnej dla niewidomych i słabowidzących), zawodnikiem Wisły Kraków Blind Football, a także sportowcem związanym z Lipnicą Murowaną, zawsze czekamy z niecierpliwością. Już po raz trzeci gościł w murach przedszkola, by opowiedzieć dzieciom o swojej pasji, którą stale rozwija, mimo pewnych ograniczeń.
Pan Mateusz zawsze zwraca uwagę na problemy osób niewidomych i słabowidzących, uwrażliwia, uczy empatii. Warsztaty prowadzone przez pana Mateusza, podczas których dzieci zaciekawione tematem angażują się, są dla nich najlepszą lekcją. Spotkania przybliżają dzieciom zasady gry w Blind Football i zawsze uczą wiary we własne możliwości. Jest nam niezmiernie miło, że pan Mateusz przyjmuje nasze zaproszenia. Zawsze
ciepłym głosem, z wielką cierpliwością opowiada dzieciom, dzieli się z nimi swoją wiedzą, spostrzeżeniami i zaraża pozytywną energią.

A. Piechnik

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania

Grupy młodsze

Grupy starsze