HEJ, KOLĘDA, KOLĘDA!

Czas przedświątecznych przygotowań jest magiczny nie tylko w domach, ale również i w przedszkolu. Pieczenie i dekorowanie pierników, przygotowanie dekoracji świątecznych i ozdób choinkowych, ubranie choinki, kolędowanie… wszystkim udzielał się w ostatnich dniach cudowny świąteczny klimat. W tym przedświątecznym zabieganiu najważniejszy jest kruchy biały opłatek i to, co symbolizuje: prostotę, delikatność, czystość, miłość, nadzieję, przebaczenie… Podczas spotkań przy stole wigilijnym, w podniosłej atmosferze przedszkolaki składały sobie życzenia, przełamywały się opłatkiem, donośnie śpiewały kolędy, wywołując przy tym ogromne wzruszenie. Nie zabrakło również kolorowego radosnego pochodu kolędników. Atmosfera świąt jest cudowna!

Zapraszam do galerii zdjęć

BeataPajor