PANI JESIEŃ W GRUPIE MOTYLKÓW

Krótsze dni, spadające kolorowe liście przypominają wszystkim, że kończy się lato. Mogły się o tym przekonać przedszkolaki z grupy motylków, bo do drzwi ich sali zapukała Pani Jesień. Przyszła do nas tuż przed obiadem ubrana w suknię mieniącą się kolorami jesieni z koszem jesiennych darów,  bukietem w dłoni oraz liśćmi we włosach. Optymistyczne nastroje i buzie pełne uśmiechów naszych przedszkolaków na powitanie gościa sprawiły, że w przedszkolu zrobiło się ciepło i radośnie. Pani Jesień zaprezentowała dzieciom dary, które przyniosła w koszyku, opowiedziała o spotkaniu z Panią Lato oraz o zmianach jakie zachodzą jesienią w przyrodzie.  Pani Jesień obiecała dzieciom, że jeszcze długo z nami pozostanie.

J. Zych

Zapraszam do galerii zdjęć