UWAGA! REKRUTACJA!

UWAGA REKRUTACJA!

Szanowni Państwo, zgodnie z zarządzeniem Wójta Gminy Lipnica Murowana od dnia 13 lutego rozpoczyna się rekrutacja do Przedszkola Samorządowego w Lipnicy Murowanej na nowy rok szkolny 2023/2024.

W pierwszej kolejności, uprasza się rodziców dzieci już uczęszczających do przedszkola o złożenie DEKLARACJI KONTYNUOWANIA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO. Dokument będzie dostępny od 6 lutego na stronie internetowej przedszkola i przy wejściu do budynku. Należy go złożyć w terminie od 6 do 12 lutego 2023r. w sekretariacie przedszkola lub poprzez wrzucenie do skrzynki przy drzwiach wejściowych.

BRAK DEKLARACJI OZNACZA REZYGNACJĘ Z MIEJSCA W PRZEDSZKOLU W ROKU SZKOLNYM 2023/2024.

Wzory dokumentów: deklaracja kontynuacji oraz wniosek o przyjęcie dziecka będą dostępne od dnia rozpoczęcia postępowania.

Poniżej możecie się Państwo zapoznać z harmonogramem rekrutacji. Dalsze informacje wkrótce.

Rekrutacja do przedszkoli i klas pierwszych szkół podstawowych w roku szkolnym 2023/2024 w Gminie Lipnica Murowana