WIOSNA U PSZCZÓŁEK

22 marca PSZCZÓŁKI świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Tego dnia nasza sala „zakwitła” i zmieniła się w miejsce pełne wiosennych symboli. Ponadto wszyscy ubrali się na kolor zielony. Powstał kącik wiosenny, który został upiększony o roślinki własnoręcznie zasadzone przez dzieci w przedszkolu. Dzieci uczestniczyły w zabawach dydaktycznych poszerzających wiedzę na temat pór roku, zwiastunów wiosny, sadzenia i warunków potrzebnych do wzrostu roślin. Przedszkolaki brały również udział w zabawach muzyczno-ruchowych, plastycznych i to co najbardziej lubimy… EKSPERYMENTY. Wszyscy z niecierpliwością czekamy teraz na cieplejsze dni, aby móc się cieszyć urokami nowej pory roku :-). Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji….

P. Wymazała

Zapraszam do obejrzenia zdjęć