bal31 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się zabawa karnawałowa. Już od wczesnych godzin porannych na salach pojawiały się dzieci w fantastycznych strojach. Niektóre aż trudno było rozpoznać. Tuż po śniadaniu odbył się występ dzieci z Oddziału w Lipnicy Dolnej, które na przedszkolnej scenie przedstawiły „Kopciuszka”. Na kilka chwil przenieśliśmy się w świat pięknej baśni, która uczy dzieci, że warto wierzyć w swoje marzenia, że warto być dobrym dla innych, bo dobro powraca. Że nie wygląd ani bogactwo liczy się w życiu, a dobre serce. Jak zwykle występ dzieci z Lipnicy Dolnej pod kierunkiem wychowawcy Renaty Krzyżak wszystkim bardzo się podobał. Przepięknie zagrał Kopciuszek, jego macocha i siostry, rodzice królewicza jak i sam królewicz, cała służba, świta, wróżka i damy dworu. Owacje po występie były bardzo długie. Po teatrzyku salą zawładnął wodzirej pan Tomasz Cudejko i jego keyboard. Zabawa taneczna z krótką przerwą na słodki, ale też zdrowy poczęstunek trwała aż do obiadu. Zabawa dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i sprawiła mnóstwo radości. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz zdrowego poczęstunku.