CO SŁYCHAĆ U KOTKÓW…

Ubiegły tydzień upłynął nam pod znakiem wielu ciekawych wydarzeń.
– 10 października obchodziliśmy DZIEŃ DZRZEWA. To ważne święto i warto go celebrować choćby po to, aby uświadomić dzieciom, jak wielkie znaczenie mają dla nas i naszej planety drzewa. Wybraliśmy się do pobliskiego zagajnika, w którym rosną dorodne okazy, aby je poobserwować, przytulić się do nich i im cichutko podziękować za to, że są. Przy okazji tych działań zrealizowaliśmy jedno z zadań projektowych „Z kulturą mi do twarzy”.
– 12 października na nasze zaproszenie, przybyła do nas na spotkanie czytelnicze mama Krzysia – Pani Sabina Michałek. Nasz gość przeczytał dzieciom piękne opowiadanie o niezwykłej przyjaźni między liskiem i pieskiem. Dzieci jak zaczarowane słuchały pięknej historii, która wzbudziła w nich dużo emocji, bo po skończonej lekturze bardzo chętnie wypowiadały się na temat mocy prawdziwej przyjaźni. Bardzo dziękujemy Pani Sabince za przemiłą wizytę i zapraszamy kolejnych chętnych rodziców😊
– 14 października natomiast zawitała do nas piękna Pani Jesień. W jej postać jak zwykle wcieliła się niezastąpiona Ciocia Karolinka czyli Pani Karolina Strugała. Jej pojawienie wzbudziło uśmiechy na twarzach naszych Kotków…. Czegóż to Pani Jesień nie przyniosła w swoim koszu jesiennych rozmaitości ?? Oj było tego nie mało 😊 Dodatkowo przyniosła ze sobą śpiew, taniec, poezję, jesienne zagadki, a nawet przeczytała dzieciom zabawną, ale i pouczającą historię dwóch zwaśnionych wiewiórek, która na całe szczęście skończyła się happy endem. Po raz kolejny dziękujemy Pani Karolince za to, że czasami się u nas pojawia i wnosi ze sobą mnóstwo koloru, energii i uśmiechu.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć 

R. Krzyżak