DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU

Chcę być duża, tak jak dama,
co na spacer chodzi sama.

Ma kapeusz i obcasy
i chodzi do ósmej klasy.

Z torebki szminkę wyjmuje
i usta swoje maluje.

A dlaczego? Zaraz powiem –
chcę obchodzić już Dzień Kobiet!

W tym roku dla całej społeczności przedszkolnej uroczystość z okazji Dnia Kobiet przygotowały dzieci pięcioletnie  z gr. IV. 9 marca dla wszystkich kobiet – małych i dużych, dzieci przedstawiły program artystyczny, prezentując wiersze, piosenki i tańce – najlepiej jak potrafią. Na zakończenie wręczyły paniom upominki. Nie zapomniały też o naszym „rodzynku” – pan Wiesiu również został obdarowany z okazji zbliżającego się Dnia Mężczyzny.
Cały dzień upłynął wszystkim w atmosferze radości i wzajemnego okazywania szacunku.

A. Piechnik

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć