DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ 14.10.2021

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. 14 października grupa „Jeżyków” w imieniu wszystkich przedszkolaków podziękowała wszystkim Pracownikom Przedszkola za codzienny trud i serce, jakie wkładają w opiekę, wychowanie i nauczanie. Przedszkolaki zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek oraz tańca które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność. Na zakończenie każdy zaproszony gość dostał mały upominek. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami i smacznymi cukierkami. Pani dyrektor Monika Kruk serdecznie podziękowała dzieciom za piękny program, a do wszystkich pracowników przedszkola skierował wiele ciepłych słów z najlepszymi życzeniami. Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze. Serdecznie dziękujemy :)

P. Wymazała