DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE MOTYLKI

Miś na smutki i radości
Miś gdy coś Cię bardzo złości
Miś gdy czasem jest ci źle,
Miś gdy gorzej czujesz się
Miś dla mały i dla dużych
Miś w przedszkolu i w podróży
Miś co leży pod poduszką
Miś co ma klapnięte uszko
Miś Puchatek, Miś Uszatek,
Miś z futerka, z pluszu, z łatek
Dziś Dzień Pluszowego Misia
Więc go utul mocno dzisiaj.

Z okazji Dnia Pluszowego Misia nasze dzieci wybrały się na zajęcia biblioteczne do Publicznej Biblioteki w Lipnicy Murowanej wraz ze swoimi misiami, które towarzyszyły na przez cały dzień. Wśród przyjaciół-przytulanek znaleźli się: „Kręciołek”, „Diobołek”, „Patrycja”, „Gryzli”, „Węgielek”, „Kiti”, „Pepa”, „Króliś”, „Świnka”. Na miejscu, pani Beatka Sowa przygotowała piękne i ciekawe zajęcia dla dzieci. Po powrocie do przedszkola czekały na dzieci gry i zabawy z misiami w roli głównej. Malowanie gipsowej figurki misia i rozdanie pamiątkowych dyplomów wraz z upominkami zakończyły bardzo aktywny i miły dzień.

Jot.Zet.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć