DZIEŃ POCZTY POLSKIEJ

Dzień Poczty Polskiej to idealna okazja do uaktualnienia naszej wiedzy na temat pracy poczty i listonosza. Nasze dzieci żyją w czasach gdzie to kurierzy dostarczają paczki, a Poczta Polska żyje tylko na tablicy, na ilustracjach przygotowanych przez nauczyciela. Dzięki takim zajęciom tematycznym i wizycie na naszej lipnickiej poczcie, dzieci mogły zobaczyć i dowiedzieć się, jak ważne zadania wykonuje poczta i jaka jest różnica wysyłania listów za pomocą Poczty, a wysyłaniem e-maili. Samo miejsce aż obfituje w książeczki, zabawki i bibeloty, które ściągały wzrok naszych dzieci. A miłe i uczynne panie z panią kierownik na czele, jak zawsze z uśmiechem czekały na nas z małą niespodzianką. Nie zapomnieliśmy o życzeniach z okazji Ich święta i zapewnieniu, że wrócimy wkrótce.

Zapraszamy na fotorelację

Jot.Zet.