DZIEŃ POSTACI Z BAJEK U JEŻYKÓW

5 listopada obchodzone jest jedno z najsympatyczniejszych świąt – Dzień Postaci z Bajek. Wybrana data nie jest przypadkowa, ponieważ jest to dzień urodzin Walta Disney’a. Dzień ten stał się okazją, aby przypomnieć ulubionych bajkowych bohaterów, zanurzyć się w świat magii. Jeżyki tego dnia przyszły do przedszkola w przepięknych strojach, które zaprezentowały podczas piosenki „Witajcie w naszej bajce.” Dziewczynki głównie wcieliły się w role księżniczek, natomiast wśród chłopców królowali superbohaterowie z ulubionych kreskówek. Nie zabrakło (z czego bardzo się cieszymy) postaci z bajek książkowych tj: Kot w butach, Calineczka, Czerwony Kapturek… Tego dnia przedszkolaki uczestniczyły w wielu zabawach, konkurencjach m. in: rozwiązywały zagadki słowno-obrazkowe, opowiadały o swoich ulubionych bohaterach. Na koniec bajkowego, pełnego radości i dobrej zabawy dnia przedszkolaki zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia na ściance przygotowanej specjalnie na tę okazję.

P. Wymazała

Zapraszam do obejrzenia zdjęć