NIEDZIELA PALMOWA I PALMA PRZEDSZKOLAKÓW

63. Konkurs Palm Lipnickich i Rękodzieła Artystycznego im. Józefa Piotrowskiego, organizowany w naszej gminie to wielkie wydarzenie dla każdego z nas. W tym roku dzięki uprzejmości i talentom przyjaciół naszego przedszkola powstała piękna palma wielkanocna, która reprezentowała naszą placówkę. Nasze panie pięknie przystroiły lipnicką palmę, a dzieci każdego dnia oglądały postępy w pracach przy palmie. I tak nasza piękna palma zajęła I miejsce w kategorii palm niskich w konkursie. To wszystko dzięki wspaniałej współpracy pracowników przedszkola, naszych przyjaciół i rodziców. Serdecznie dziękujemy panu Mateuszowi Machałowi za wykonanie pięknej palmy. Panom Mirosławowi Nowakowi i Tomaszowi Leszczyńskiemu za śliczne gałązki wierzbowe, niezbędne do wykonania palmy. Wszystkim rodzicom naszych dzieci, którzy chętnie podzielili się bukszpanem z nami. Pani Zuzannie Sowińskiej z piękne kwiaty i dobre rady, Pani Marcie Wojciechowskiej za pomoc przy strojeniu palmy. Nasza praca została doceniona, za co bardzo dziękujemy.

Zapraszamy na krótką fotorelację

Jot. Zet.