OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA W GRUPIE JEŻYKÓW

29 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Mimo tego, iż w grupie Jeżyków codziennie czytamy na głos postanowiliśmy zaakcentować ten dzień w sposób szczególny. Jeżyki po raz kolejny udowodniły, że żadna pogoda im nie straszna i w deszczu udały się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipnicy Murowanej, aby posłuchać głośnego czytania w wykonaniu naszej ulubionej Pani Bibliotekarki Beaty Sowa. Jak zwykle w tym miejscu było bardzo ciekawie. Pani Beatka przeczytała nam trzy bardzo interesujące książki, które wspólnie omówiliśmy. Na koniec czekały na Jeżyki dwie niespodzianki – jedna słodka w postaci cukierków, a druga praktyczna, czyli zakładka do naszych książek. Niespodzianka czekała również na Panią Anię, która w tym wyjątkowym dniu mogła słuchać głośnego czytania delektując się pyszną kawą, bowiem wszyscy goście biblioteki w tym dniu ugoszczeni byli tym automatycznym napojem. Bardzo dziękujemy Pani Beatce, za ciepłe przyjęcie. Z pewnością to nie ostatnia nasza wizyta w bibliotece.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć 

Anna Marzec-Kokoszka