PANI JESIEŃ U MISIÓW

23 września 2021 do naszej grupy zawitał niezwykły gość. To sama pani Jesień odwiedziła nas, opowiadając nam ciekawe historie i bawiąc się z nami przy piosenkach o jesieni i o wiewióreczce. Pani Jesień zapytała nasze Misie czy znają kolory, które czynią tę porę roku tak urokliwą. I dzieci nie zawiodły. Ładnie odpowiadały na zadane pytania, dodając od siebie „Pani Asiu” – nie wiadomo, czemu (Dzieci chętnie zatańczyły z panią Jesień i wspólnie poskakały do piosenki „Wiewióreczka”. Pani Jesień jeszcze opowiedziała, jakie bajki lubi słuchać niedźwiedź nim zapadnie w sen zimowy i dlaczego bociany dzwonią do pani Jesień na komórkę. A następnie pożegnała się z nami i pobiegła do swoich obowiązków, mówiąc coś o remoncie w lesie, zmianie koloru:)

Jot. Zet.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć