PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE MOTYLKÓW

W końcu i nasze nowoprzyjęte dzieci doczekały się pasowania. Dnia 22 listopada 2022 roku nasze motylki w kameralnym gronie zostały pasowane przez panią Dyrektor na Przedszkolaki. A świadkami tego miłego wydarzenia byli nasi sąsiedzi „za ściany”- Jeżyki wraz z panią Anią.

Nasze Motylki na to wydarzenie przygotowały piosenki, wiersz i mały układ taneczny. Wraz z panią wychowawczynią przeprowadziły przez kolejne zadania bohaterów tego pasowania. Ale jak pisało w wierszu: „Wszyscy świetnie się sprawili i zadanie zaliczyli”. Na koniec uroczyste pasowanie przez panią Dyrektor i wręczenie dyplomów oraz upominków. A gdy już ostatni gość opuścił naszą salę, motylki zasiadły do przygotowanego poczęstunku. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy się przyczynili do uświetnienia tego dnia.

Jot.Zet.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z uroczystości

Fotogaleria