PODSUMOWANIE AKCJI „POMÓŻ SIĘ PRZYTULIĆ”

plakat-pomoz-sie-przytulicW naszej placówce we wrześniu odbywała się zbiórka nowych pluszaków pod hasłem „Pomóż sie przytulić” na rzecz dzieci z sal wybudzeń szpitala Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. W przedszkolu zebraliśmy 31 pięknych maskotek, które wywołają 31 uśmiechów u pacjentów warszawskiego szpitala. Wszystkie  zebrane maskotki wyruszają w drogę do Warszawy we czwartek, 3 października.

Inicjatorką akcji jest radna dzielnicy Wawer i Warszawianka Roku 2018 – p. Anna Ojer, pomysłodawczyni wielu akcji niosących pomoc rodzicom dzieci i dzieciom z CZD.

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania i wyrazić wdzięczność Rodzicom lipnickiego przedszkola za okazane wsparcie, dobroć i chęć niesienia pomocy a tym samym przykład dla Waszych dzieci!

A.Piechnik

Zapraszamy do galerii zdjęć