PODSUMOWANIE MINIONEGO TYGODNIA W GR. II

W minionym tygodniu nasze dzielne przedszkolaki podjęły realizacje tematów dotyczących naszej miejscowości oraz naszej Ojczyzny. Dzieci wirtualnie wyruszyły na spacer po naszej pięknej okolicy, poznały najważniejsze miejsca i zabytki, a następnie samodzielnie wykonały herb Lipnicy oraz wiele kart pracy:). W kolejnych dniach przedszkolaki realizowały treści pt. „POLSKA – MOJA OJCZYZNA”. Są to niezwykle ważne tematy dla wszystkich Polaków zarówno tych dużych jak i małych. Dzieci poznały SYMBOLE NARODOWE oraz wiele bardzo ważnych treści dotyczących tego tematu. Mimo tego, że nie możemy się spotkać udało nam się uczcić wspólnie ważne Święta Narodowe- 1 maja Święto Pracy, 2 maja Święto Flagi oraz 3 maja Święto Konstytucji 3 Maja. Mimo ciężkiej pracy dzieci znalazły również czas na odpoczynek i zabawę na świeżym powietrzu :)
Przedszkolaki jak zwykle sumiennie pracowały w domu pod czujnym okiem Rodziców wykonywały zadania, czego dowodem są nadesłane zdjęcia :)

P. Wymazała

ZDJĘCIA NADESŁANE PRZEZ RODZICÓW DZIECI Z GR.II