PODSUMOWANIE PRACY DRUGIEGO TYGODNIA CZERWCA – LIPNICA DOLNA

Drugi tydzień czerwca choć nieco krótszy, jednak obfitował w ciekawe wydarzenia.Tematem przewodnim była szeroko rozumiana aktywność ruchowa. Naszym celem było zachęcić przedszkolaków do aktywności fizycznej, uprawiania sportu i zwrócenie uwagi jak ważny jest ruch i zdrowy styl życia. Uczyliśmy się ciekawych zabaw przy muzyce, zaprezentowaliśmy dzieciom w jakie zabawy bawili się  rodzice gdy byli w ich wieku (skakanie w gumę, gra w klasy, zabawy ze skakanką).
8
czerwca obchodziliśmy Dzień Przyjaciela. Dzieci wykonywały dla siebie obrazki- niespodzianki i przesyłały życzenia. Dowiedziały się jaki powinien być prawdziwy przyjaciel i jak dobrze jest go posiadać.

                                                                 R. Krzyżak

ZDJĘCIA NADESŁANE PRZEZ RODZICÓW DZIECI Z GR. VI
W DRUGIM TYGODNIU CZERWCA