PODSUMOWANIE PRACY OD 1 DO 5 CZERWCA-LIPNICA DOLNA

Ubiegły tydzień upłynął nam pod hasłem NIBY TACY SAMI A JEDNAK INNI i dotyczył min. praw i obowiązków dzieci, akceptacji wszystkich dzieci bez względu na kolor skóry, stan zdrowia czy status społeczny. Przedszkolaki poznały także wiele ciekawostek z życia dzieci na całym świecie, nauczyły się  nowych zabaw ruchowych i piosenek. Wykonywały ciekawe prace plastyczne i doskonaliły swoje umiejętności czytania, liczenia, porównywania,spostrzegania itp. Staramy się tak prowadzić naszą obecną pracę, która przebiega dwutorowo, aby i dzieci które są w przedszkolu jaki te, które pozostają w domach czerpały jak najwięcej. Jak zwykle dziękuję rodzicom za zaangażowanie i fajną współpracę.
                                   

  R. Krzyżak

ZDJĘCIA NADESŁANE PRZEZ RODZICÓW DZIECI Z GR. VI