PODSUMOWANIE PRACY W GRUPACH IV i V ZA OKRES 30.03-03.04.2020

Najstarsze przedszkolaki w ubiegłym tygodniu dostały propozycje aktywności, podczas których mogły poznać rodzaje ptasich gniazd, nazwy i wygląd ptaków powracających do Polski na wiosnę oraz utrwalić wiadomości o zwierzętach z zagrody wiejskiej. Mogły poćwiczyć razem z rodzicami, a także wykonać mnóstwo ciekawych prac plastycznych. Mogły dowiedzieć się, od czego wzięła się nazwa kwiecień i jak na całym świecie obchodzi się Prima Aprilis, a także dlaczego i w jaki sposób świętuje się Niedzielę Palmową. Dzieci wzięły udział w Ogólnopolskiej Akcji „KARTKA DLA MEDYKA” oraz obchodziły w domowym zaciszu „ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU”.
To, że dzieci są chętne do podejmowania aktywności nie mamy wątpliwości. Dziękujemy rodzicom za ich zaangażowanie w proces edukacyjny. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to łatwe, jeśli „na pokładzie” jest jeszcze rodzeństwo przedszkolaka, etatowa praca i prowadzenie domu.

A. Piechnik, J. Zych

 

GALERIA GRUPA IV     GALERIA GRUPA V