PODSUMOWANIE PRACY W GRUPACH NAJMŁODSZYCH

W ubiegłym tygodniu zajęcia w gr I i II poświęcone zostały bardzo ważnej tematyce dotyczącej dzieci. Przedszkolaki poznały wygląd i dowiedziały się w jakich środowiskach żyją dzieci z najodleglejszych krańców świata. W krótkiej prezentacji dzieci mogły przypomnieć i utrwalić sobie „PRAWA DZIECKA”, a także poznały znaczenie słowa TOLERANCJA. Niestety nie mogliśmy w tym roku wspólnie świętować z naszymi przedszkolami ich święta, jednak mimo sytuacji jaka panuje z okazji „Dnia Dziecka” wspólnie z rodzicami udało nam się przygotować małą niespodziankę:) Dzieci podczas zabawy „List w butelce”, kroczek po kroczku odszukały ukryty prezent w postaci słodyczy:). Kolejny raz dziękuje rodzicom za dotychczasową współpracę i zaangażowanie podczas zdalnego nauczania, a dzieciom dziękuję za aktywność i piękne prace, które możemy podziwiać w dołączonej fotorelacji:)

P. Wymazała

ZDJĘCIA PRZESŁANE PRZEZ RODZICÓW DZIECI Z GRUP NAJMŁODSZYCH