POŻEGNANIE PANI RENI

29 listopada był ostatnim dniem pracy nauczycielskiej Pani Renaty Kurek. Pani Renia była związana z lipnickim przedszkolem blisko 40 lat. Pracowała jako nauczyciel wychowania przedszkolnego ucząc i wychowując kolejne pokolenia. Wielu spośród obecnych pracowników przedszkola i rodziców przedszkolaków to Jej dawni wychowankowie, którzy wspominając swoje przedszkolne lata, z sentymentem mówią o Pani Reni. Przez 10 lat była dyrektorem Przedszkola Samorządowego w Lipnicy Murowanej. To za Jej kadencji powstawało nowe przedszkole, które obecnie jest chlubą naszej gminy.

Pani Renia nie tylko wychowywała dzieci przedszkolne, ale i kształtowała młodych (i nie tylko :) nauczycieli. Nauczyła nas empatii i wrażliwości na każde dziecko, była przykładem sumienności i odpowiedzialności. Jej legendarna cierpliwość i opanowanie to dla nas przykład i wzór. Wielokrotnie korzystaliśmy z jej doświadczenia i mądrości. 

PANI RENIU DZIĘKUJEMY, W IMIENIU PRZEDSZKOLAKÓW, RODZICÓW, NAUCZYCIELI ZA WSPÓLNĄ DROGĘ. ŻYCZYMY RADOSNEGO ODPOCZYNKU!

         Monika Kruk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć