POZNAJEMY MAJOWĄ ŁĄKĘ – GR.I

Drodzy Rodzice, ostatnie dwa tygodnie (od 11  do 22 maja)  upłynęły nam na poznawaniu i obserwacji mieszkańców majowej łąki. Łąka to bardzo bogate środowisko przyrodnicze, które skrywa w sobie wiele ciekawostek i niespodzianek – niektóre z nich dzieci miały okazję poznać. Dowiedziały się o życiu i zwyczajach niektórych gatunków owadów, poznały niektóre rośliny, wykonywały prace plastyczne, bawiły się przy muzyce i rozwiązywały zagadki. Kiedy pogoda pozwalała, dzieci hasały po łące i zmieniały się w małych obserwatorów przyrody. Celem naszym było budzenie zainteresowań dzieci i uwrażliwianie na piękno i bogactwo najbliższego środowiska naturalnego. Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i chęć współpracy :)

                                                             M. Janik, J. Grabarz

ZDJĘCIA PRZESŁANE PRZEZ RODZICÓW DZIECI Z GR. I