PRZEDSWIĄTECZNE PRZYGOTOWANIA – KOTKI

Bardzo miła i pachnąca niespodzianka spotkała naszą grupę przedszkolną w środę. Mama naszego Antosia przyniosła do przedszkola stos własnoręcznie upieczonych pierniczków – oczywiście Antoś pomagał. Obdarowała nas także mnóstwem materiałów do ich dekoracji : kolorowych lukrowych pisaków, posypek i dekorków. Wszystkie przedszkolaki z zapałem przystąpiły do dekorowania wybranych przez siebie pierniczków, ale niektóre z nich to zajęcie pochłonęło tak bardzo, że spędzili przy nim ponad dwie godziny. Niesłychane, z jaką precyzją niektóre z nich dekorowały swoje pierniczki – istne talenty. Wielu przedszkolaków w swoich domach już pomagało rodzicom w pieczeniu i dekorowaniu pierników, stąd tak zachwycające efekty pracy.

Bardzo dziękujemy Pani Ewie Jarosińskiej za upieczenie pierniczków, za materiały do ich dekoracji i za dostarczenie dzieciom tyle radości oraz wprowadzenie w świąteczny klimat. 

To już nasza kolejna mama, która wychodzi z ciekawą inicjatywą współpracy – BARDZO DZIĘKUJEMY!!!

                                                               R.Krzyżak

Zapraszam do obejrzenia zdjęć