PSZCZÓŁKI MAJĄ GOŚCIA

14 października w grupie Pszczółek pojawił gość, Damian Polek – tata Oliwki. W ramach głośnego czytania dzieciom przedstawił niezwykłą opowieść „Kicia Kocia w kosmosie”, tym samym wprowadzając w tematykę tego spotkania. Pszczółki nie tylko dowiedziały się wiele o planetach, słuchając i oglądając ilustracje w albumie, ale mogły też zapoznać się z ruchem planet w zabawkowym układzie słonecznym. Mogły skorzystać z prawdziwej lornetki, wypatrując obiekty z okna. Nie zabrakło prezentów: każdy otrzymał zakładkę do książki i odblask. Wszystko niezwykle potrzebne. Serdeczne podziękowania dla pana Damiana za niezwykłą lekcję astronomii. Zapraszamy rodziców do włączania się we wszelakie działania na rzecz grupy i przedszkola. To rodzi tylko same korzyści, a radość wielka!

Zapraszam do obejrzenia zdjęć

B. Pajor