SŁODKA WIZYTA PANI AGNIESZKI, MAMY LENKI.

Dnia 7 grudnia naszą grupę odwiedziła pani Agnieszka, mama Lenki. Celem wizyty była wspólna praca nad przystrojeniem pierniczków, które wcześniej wykonały Misie. Pani Agnieszka od razu zaskarbiła sobie sympatie dzieci, które otoczyły jej stolik, przy którym malowała pierniki lukrem. I praca trwałaby długo, bo pierniczków było bardzo dużo, ale dzięki pomocy Motylków i pani Beatki nasze dzielne zuchy z paniami na czele uwinęły się z pracą raz dwa. Dzięki czemu zostało nam więcej czasu na wspólną zabawę.  Do dźwięków zimowych piosenek Misie i Motylki pląsały po całej sali. A wraz z nimi nasz gość, pani Agnieszka, która dotrzymywała kroku naszym przedszkolakom.

Całe spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, a pani Agnieszka otrzymała małe podziękowanie od naszych przedszkolaków. Nasze przedszkolaki bardzo się spisały, a pięknie ozdobione pierniczki będą idealnym prezentem pod choinkę. .

Jot. Zet.

Oto krótka fotorelacja