SÓWKI NA KOLEJNEJ LEKCJI BIBLIOTECZNEJ

Dzieci z grupy Sówek 8 kwietnia ponownie odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną. Zostały bardzo ciepło przyjęte przez niezastąpioną panią kierownik Beatę Sowę. Tym razem dzieci uczestniczyły w świątecznej lekcji bibliotecznej, podczas której poznały zwyczaje i tradycje Świąt Wielkanocnych. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści pani bibliotekarki i czytanych przez nią utworów o zbliżających się świętach, o wiośnie, a także o ekologii. Ponownie przekonały się jaką skarbnicą wiedzy są książki i znów zapragnęły być prawowitymi czytelnikami, i posiadać własną kartę czytelnika. Dzięki niej mogą wziąć udział w projekcie czytelniczym „Mała książka – wielki człowiek”. Kilkoro dzieci z grupy Sówek już w nim  uczestniczy, zachęcamy wszystkie pozostałe, bo czytanie dzieciom to najlepsza inwestycja w ich wykształcenie.

A. Piechnik, J. Zych

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć