SPOTKANIE CZYTELNICZE W GRUPIE MISIÓW

8 listopada w grupie Misiów odbyło się spotkanie czytelnicze z p. Halinką Liszką – wieloletnią intendentką naszego przedszkola, która dbała o to, by śniadania, obiady i podwieczorki dla dzieci w przedszkolu były smaczne i zdrowe. Pani Halinka po krótkiej pogawędce z dziećmi przeczytała opowiadanie Wioletty Święcińskiej „Alicja i leśna gromadka” a następnie patriotyczny wiersz dla dzieci Władysława Bełzy pt. „Kto ty jesteś”? Wspólnie z panią Halinką dzieci zaśpiewały w odpowiedniej postawie pierwszą zwrotkę i refren Mazurka Dąbrowskiego. Na koniec spotkania wręczyliśmy gościowi podziękowanie za poświęcony nam czas i piękne czytanie, wykonaliśmy pamiątkową fotografię, a pani Halinka poczęstowała dzieci słodkimi cukiereczkami. Mamy nadzieję na więcej czytelniczych spotkań z panią Halinką!

A. Piechnik

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć