SPOTKANIE MOTYLKÓW Z PANIĄ LIDIĄ KUZAK ĆWIK, MUZYKIEM Z PASJĄ

Spotkanie z panią Lidią Kuzak Ćwik, osobą o wielu pasjach i talentach odbyło się 26 stycznia 2023 roku. Pani Lidia przybyła do nas z wieloma instrumentami muzycznymi, a zajęcia, które przygotowała dla naszych Motylków obfitowały w ruch, śpiew i muzykowanie.

Sama Pani Lidia to człowiek o wielu talentach i pasjach. Słuchając jak gra – i na ilu instrumentach potrafi grać piękne melodie – aż trudno uwierzyć, że jest samoukiem. Jej wiedza i doświadczenie zdobyte podczas różnych podróży i sam zachwyt życiem, wybrzmiewały w dźwiękach i ciekawostkach opowiadanych w przerwach między muzykowaniem. Świetne podejście do dzieci pani Lidki, różnorodność instrumentów (organy, melodyka, flet, akordeon, instrumenty perkusyjne, mikrofon, dzwonki, trąbka, gitara i saksofon) oraz piękne melodie to składowe udanych zajęć.

Od początku do końca zajęć byliśmy zachwyceni panią Lidką i jej talentem. Całe spotkanie przebiegło w przyjemnym nastroju, przerywane salwami śmiechu i zachwytu. Serdecznie dziękujemy Pani Lidii za wizytę i tak perfekcyjnie przygotowanie zajęć umuzykalniających. Może już niedługo ponownie się zobaczymy, ale w innym charakterze…

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji

Jot.Zet.