URODZINY KSIĄŻKOWEGO MISIA

14 października PSZCZÓŁKI świętowały Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia. Dobrze wiemy, że na świecie jest wiele misiów: pluszowe, misie – niedźwiadki i misie książkowe. Te ostatnie są o tyle fajne, że wprowadzają dzieci w świat literatury i świat wartości. Uczą dobroci, koleżeństwa, tolerancji oraz rozwijają wyobraźnię. Urodziny rozpoczęły się od prezentacji książeczek, których głównym bohaterem jest MIŚ. Aby wprowadzić dzieci w temetykę spotkania zostały przeczytane ulubione „misiowe opowiadania”. Po wspólnym czytaniu przyszedł czas na zabawę. Przedszkolaki świetnie się bawiły przy takich zabawach jak: „Ja jestem nedźwiadek”, „Jestem sobie gruby miś”, „Jadą, jadą misie” czy „Stary niedźwiedź mocno śpi”. Uwieńczeniem tego MISIOWEGO ŚWIĘTA było wykonanie prac plastycznych, których bohaterami są Miś Uszatek i Kubuś Puchatek. Zapraszamy do oglądania fotorelacji :)

P. Wymazała

Zapraszam do obejrzenia zdjęć