WALENTYNKI W GRUPIE MISIÓW

♥Ten wyjątkowy dzień w naszej grupie przyniósł wiele radości z możliwości przebywania razem. Wspólne zabawy i gry wyłoniły nam pierwszy sympatie, przyjaźnie. Codziennie rano dzieci proszą o włączenie muzyki do tańca i nigdy nie odmawiam, bo widzę ile radości im to daje. I tak też rozpoczął się nasz dzień.  W kolejnej zabawie dzieci układały z ilustracji walentynkowych upominków- domino i szło im to bardzo sprawnie. Następnie, podczas piosenki dzieci musiały odnaleźć swoją parę serduszkową i jak tylko się nasze misie połączyły, od razu zaczęły tańczyć  W zabawie kołowej „Mam serduszko, wielkie serce…” dzieci wybierały swoje sympatie. Szkoda, że zabawa nie trwała dłużej, aby każde dziecko mogło być w środku. Ale na pewno w kolejnych dniach do tej zabawy wrócimy. Po tańcach, odgadywaliśmy bajkowe pary, poznając historię miłości bajkowych bohaterów. Na końcu praca plastyczna pt. Eliksir miłosny i trochę zdjęć na ściance. Dyplomiki za udział w zajęciach z małym prezencikiem dla dzieci, wylądowały w półeczkach, aby całe dotarły do domu – tak na pamiątkę♥.

Jot.Zet.

Zapraszamy na krótką fotorelację