WIGILIA W GRUPIE SÓWEK

22 grudnia w grupie Sówek panowała świąteczna atmosfera. Zajęcia rozpoczęły się od obejrzenia, przez odświętnie ubrane dzieci, teatrzyku Kamishibai na podstawie pięknej i wartościowej „Legendy o choince” autorstwa Jadwigi Dymkowskiej. Następnie odbyło się wigilijne spotkanie przy stole, z życzeniami i opłatkiem w ręku, poczęstunkiem zakupionym przez rodziców i śpiewaniem kolęd a nawet prezentami. Na zakończenie Sówki obejrzały przedstawienie jasełkowe przygotowane przez dzieci z grupy Jeżyków przygotowane pod czujnym okiem pani Ilonki Nowak, która zadbała o każdy szczegół. Świąteczny dzień, inny niż pozostałe przedszkolne dni, nastroił nas optymistycznie przed Świętami Bożego Narodzenia, na które czekają i za którymi tęsknią nie tylko dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

 A. Piechnik, J. Zych