WIOSNA W ZAGRODZIE WIEJSKIEJ U MISIÓW

Tygodniowy blok tematyczny „Zwierzęta na wsi” przyniósł naszym Misiom wiele aktywności i radości. W czasie tego tygodnia wyłoniło się wielu specjalistów w dziedzinie – rolnictwa. Dzieci dobrze się bawiły zakładając przedszkolny ogródek czy dojąc krowę. Przygotowany kącik rolniczy był oblegany każdego dnia, a zabawy tematyczne, tj., „ Jakie krowa daje mleko?”, „Gąski, gąski do domu”, „Chodzi lisek koło drogi”, „Uciekająca cebulka” to były hity każdego dnia. Bardzo dobrą informacją zwrotną jest to, że dzieci znają mieszkańców gospodarstwa rolniczego i wiedzą, co otrzymujemy od hodowanych zwierząt i jak powinna wyglądać opieka nad nimi. Takie tematy są bardzo przyjemne dla dzieci, ponieważ pozwalają rozwijać wiele umiejętności i wzbogacać wiedzę, jak i dobrze się bawić.

Zapraszamy na fotorelację

Jot. Zet.